Moroccanoil hooldus kuivale peanahale

Liitrihind: 800.00 eur

Moroccanoil on loonud professionaalse hooldava toote, mis mõjub kuivale ja ketendavale peanahale. See toimib nii, et taastab peanaha tasakaalu ja aitab leevendada peanaha ärritust samal ajal juukseid elustades.

See on õrn, aga konsentreeritud toode, mis sisaldab antioksüdantiderikast argaaianõli, lavendliõli ja geraaniumõli, mis mõjuvad sügavale, et rahustada peanahka. Ärritatus, kuivus ja sügelevus saavad kohese leevenduse. Väheneb ketendus. Vereringe paraneb. Ka juuksed saavad oma kasu saades doosi elujõudu ning läiget.

Kasutusjuhend: Lahutage juuksed 4 eraldi sektoriks. Kandke 3-6 tilka  peanahale iga sektori kohta. Masseerige toode sõrmeotsega peanaha sisse. Laske tootel 5-10 minutit mõjuda. Seejärel kammige juuksed läbi. Loputage. Seejärel peske juukseid Moroccanoil šampooni ja palsamiga. Alguses kasutage ravi iganädalaselt ja edaspidi harvemini, nii sageli kui tunnete vajadust ja olukord pareneb.

Dry Scalp Treatment on ideaalne peanahkadele, mis on värvile tundlikud. Selle kasutamine enne igat värvimist on väga soovituslik, et kaitsta peanahka ja eemaldada sügelemine. See toode pakub leevendust ka pinges peanahale, kui juuksepikendusi eemaldatakse.

36.00 

Laost otsas

Moroccanoil hooldus kuivale peanahale

Categories , Tag

Lisainfo

Maht

45 ml