DS Laboratories Revita shampoon

Liitrihind: 130.00 eur

Juuksekasvu stimuleeriv REVITA® shampoon

  • Shampoon sisaldab: toimeaineid, mis aitavad säilitada peanaha elujõudu ja mõjuda karvanääpsu väärtalitusele.
  • Shampoon sisaldab: peanahale vajalikke antioksüdante.
  • Shampoon sisaldab: efektiivseid niisutavaid molekule.
  • Shampoon sisaldab: kofeiini, mis elavdab karvanääpsu.
  • Shampoon sisaldab: biotiini – B-grupi vitamiin, mis tagab juuste kasvu ja vähendab nende väljalangemist ja halliks muutumist.

Shampoon ei sisalda aineid, mis põhjustavad naha ärritust, kuivust ja juuste kaotust. Shampooni loomisel on kasutatud kemikaalidevaba tehnoloogiat. Revita® shampoon on kõige efektiivsem juuksekasvu stimuleeriv shampoon, millele ei ole turul praegu võrdset vastet.

Peale selle, et Revita® shampoon puhastab peanahka õrnalt, muudab ta juuksed ka pehmeks ja healõhnaliseks. Revita® shampoon koosneb põletiku ja seenevastastest ainetest ning antioksüdantidest, mis kaitsevad karvanääpsu kahjustuste eest. Revita® shampoon lisab toitaineid ja stimuleerib juuksekasvu. Revita® shampooni amiinohapped ehitavad uued ning tugevad juuksed. Revita® shampoonis on turvalised, naturaalsed ja hüpoallergilised koostisosad. Uuringud on tõestanud, et see shampoon on nahale õrnem kui beebishampoon.

Shampooni kasutamine: masseerige shampoon peanahale. Laske 1-2 minutit shampoonil mõjuda ja loputage. Masseerige shampoon uuesti peanahale ja jätke 3-5 minutiks mõjuma. Kasutage shampooni vähemalt 5 korda nädalas.

29.00 

DS Laboratories Revita shampoon

Lisainfo

Maht

180 ml