Stilisti teenused

Stiilianalüüs aitab Teil valida just Teile sobiva lõike ja pikkusega riideid. Stiiliraamat trükitakse Teie keha- ja näokuju arvestades. Sealt leiate suunavaid juhiseid riiete ostmiseks ja garderoobi planeerimiseks, õpetuse nii aksessuaaride kui ka kangaste valimisel. Sobivad soengud, prilliraamid, kübarad ja kaelused, neile juhitakse tähelepanu Teie näokuju arvestades. Stiilianalüüse saab tellida nii meestele kui ka naistele.

Vaata Gersi Stiilistuudio Naisteka muutuja videot

Soengutesti abil saab leida Teie näokujule sobiva juukselõikuse, samuti saab valida erinevaid juuksevärve. Teeme Teist foto, sisestame selle arvutisse ja seejärel saame valida üle 1000 erineva soengu vahel just Teile kõige sobivama stiili. Saab vaadata, kuidas sobib tukk või hoopis ilma tukata soeng, milline muutus oleks teistsuguse värvitooniga või hoopis poisipeaga. 

Värvitest – arvestades Teie silma-, näonaha- ja juuste värvi saame teada millised on sobivad värvid Teie garderoobis, on need soojad või külmad toonid. Teeme meigi Teile sobivate toonidega ning seejärel vaatame värvirätikute abil, miks just need värvid sobivad Teile paremini kui teised. Meigi tegemisel kasutame Color me Beautiful ja Babori meigitooteid.

Värvipaletti saab tellida pärast värvitesti tegemist. Värvipaleti omamisel ei eksi Te enam kunagi riiete ja aksessuaaride valimisel ning erinevate toonide kokkusobitamisel. Iga värvikombinatsioon annab edasi erinevat sõnumit.