Püsimeik

Kas poleks tore mitte muretseda, et Su silmakontuur on laiali jooksnud? Kas poleks tore hommikul mitte muretseda meigi pärast ning omada täiuslikku kulmupaari?

Püsimeigi abil saab: · nahale kanda ilumärgi · teha huulekontuuri · lisada värvi · muuta või korrigeerida kulmujoont · teha silmakontuuri

Hommikul ärgates on püsimeik ilus ja värske. Püsimeigiga võid käia saunas, trennis või ujumas ilma, et peaksid muretsema kas püsimeik on maha tulnud.

Sageli muretsevad inimesed, et mis juhtub siis, kui soovitakse muuta huulekontuuri värvi või silmakontuuri peale püsimeigi peale kandmist. See ei ole probleem. Kui soovid kasutada erinevat meiki ning kasutada teist värvi, siis püsimeik ei ole takistuseks, meikida saab ka olemasolevate kontuuride peale. Püsimeik aitab esile tuua ja parandada juba olemasolevat. Püsimeik annab võimaluse tunda end täiuslikuna nii päeval kui öösel. Kasutame naturaalseid toone, mis tagavad loomuliku tulemuse.

Igaüks, kes soovib püsimeigi protseduuri ette võtta, peab endas kindel olema, kuna püsimeik püsib nahal kuni kolm aastat.

Kasutame Dermato Cosmetic Science’i püsimeigi värve, mille koostis patenteeritud. Nii orgaaniliste kui ka mineraalsete pigmentide ainulaadne kooslus ühes värvis tagab eelise, et värvid pärast naha alla kandmist ei muutu. (Näiteks must siniseks, halliks või punaseks). DCS püsimeigi aparaat, mida kasutame tagab maksimaalse turvalisuse ja hügieeni.