Mikrolihvimine

SkinBorn on meditsiiniline naha parendamise süsteem naha vitaalsuse ja nooruslikkuse saavutamiseks.

Vananedes toimuvad Sinu nahaga- mis on väga nähtav osa Sinu kehast- muutused. Kui Sul on mureks vananemismärgid, akne, õrnad jooned, kortsud või armid, siis nüüd on lihtne ja efektiivne viis parandada Sinu nahale tehtud kahjustused!

Mikrolihvimist on Euroopas kasutatud juba aastaid. See põnev protseduur aitab mehi ja naisi kogeda märkimisväärseid parendusi naha tekstuuris- sõltumata rassist ja naha värvusest. Näo vananemist märgatakse tihti koos kronoloogilise vananemisega. Tavaline ja ennetatav näo vananemise põhjustaja on päike. Ennetamine on loomulikult parim tee, kuid kui Sul on päikesekahjustatud nahk, siis SkinBorn MikroDerma S-100 on tõhus, mitteinvasiivne, kliiniliselt tõestatud lahendus vähendamaks naha vananemise tundemärke. See unikaalne protseduur eemaldab surnud naharakud ja stimuleerib värskete, noorte naharakkude ja kollageeni tootmist ning tõstab naha elastsust. See on suur edusamm mitte invasiivses ja mitte kirurgilises hoolduses naha vananemise märkide vähendamiseks.

Millised on hooldused? Alumiinium oksiidi kristallid, mis imetakse läbi spaatli annab nahale põhjaliku kihtirdumise, samaaegselt kiirendades vereringet ja stimuleerides kollageeni. Õrn mikrolihvimise tehnika toodab kõige rahuldavamaid tulemusi. Mikrolihvimine on protsess, mis kihtirdab naha lihvides seda mikrokristallidega. Kirstallide kasutamine eemaldab surnud naharakud, edendab uue naha teket, samas tekitades tervema ja nooruslikuma koosluse.

Kellele sobib mikrolihvimine kõige paremini? Mehed ja naised, kes: On hea tervisega On hea nahatooniga Omavad realistlikke ootusi

Milliseid tulemusi võib oodata? Juba mõne esimese hooldusega saab nahk heleda roosaka jume ja tundub pehmem ning kihtirdumine jätkub veel paar järgmist päeva. Pidev hooldus viib miinimumini või eemaldab täielikult paljud naha puudused ja kõrvalekalded. Maksimaalne tulemus saavutatakse pärast kahte kuni kahteteistkümmet hooldust. Tavaliselt eelistavad kliendid igakuist säilitushooldust. Ei ole ühtegi kehaosa, mis ei saaks kasu SkinBorn hooldusest. Kui kasutatakse kihtirdumise režiimi, siis seda võib teha tervele näole, kaelale ja kaelajoonele ning teine „pühkimine” hüperpigmentatsiooni või naha tekstuuri ebakorrapärastes piirkondades. Kui pikalt hooldus aega võtab? SkinBorn hooldus kestab tavaliselt umbes 30-45 minutit ja saab väga hästi tehtud näiteks lõunapausi ajal.

Pehmem, siledam ja nooruslikum nahk tervele perele! jätab naha siidpehmeks eemaldab ülemäärse rasu vähendab peenikesi jooni ja kortse vähendab pooride suurust eemaldab mustad/valged „pead” parandab pinnapealseid päikesekahjustuste ilminguid võtab 30-45 minutit ja ei mingit toibumisaega ravib pigmentatsiooni, vanaduse laike, tedretähni jne. igal naha värvusel vähendab „uinunud” akne arme ja aitab tervendada traumajärgseid arme. Hooldused on ideaalsed: aktiivsetele inimestele, kes ei taha, et kosmeetilised protseduurid sekkuks nende igapäevaellu kiiretele inimestele, kes ei taha aega maha võtta, et paraneda keemilistest protseduuridest või laserravist noorematele inimstele, kellel on aknealdis nahk ja mida ei ravita akneravimitega vanematele inimestele, kes tahavad vähendada nähtavaid märke naha vananemisest.