Depilatsioon

Phd depilatsioon on patenteeritud hügieeniline vahatamise süsteem. Depilatsiooni meetod põhineb sellel, et igale kliendile kasutatakse ühekordset aplikaatorit naha peale kandmiseks ning sellega välistatakse nakkuste saamise võimalus. Iga kliendi depilatsiooni tarbeks keeratakse vahatuubi otsa uus otsik, millega kantakse vaha peale ning seejärel visatakse see otsik ära.

Depiléve depilatsioon on kompleksne hügieeniline vahatamissari, ideaalne näo ja keha depilatsiooni vahatamisprotseduuri läbiviimiseks. Ulatuslik valik depilatsiooni protseduurivahendeid tagab eduka vahatamisteenuse läbiviimise optimaalse ajakasutamise ja soovitud väga hea lõpptulemusega.

Igale nahatüübile vastavalt on välja töötatud spetsiaalsed vahad, selleks et võimaldada ebasoovitavate depilatsiooni kõrvalnähtudeta efektiivselt vabaneda soovimatutest ihukarvadest.

Sukar depilatsioonimeetodil on mitmeid eeliseid võrreldes tavapärase vahaga eemaldamisega: 1. Valutum, kuna ei kleepu nahale, vaid ainult karva külge. 2. Sobib ka kõige õrnema ja tundlikuma nahaga kliendile, naha punetus protseduuri järel on minimaalne, praktiliselt olematu. 3. Eemaldab ka mõne päeva vanused karvad, mida on eelnevalt raseeritud.