Kitosaani kapslid

39.00 

Kitosaani kapslid

SKU N/A Categories , Tag

Kirjeldus

60tk x400mg

TOIDULISAND!

Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist!

Koostis: Kitosaan (kapsli koostises ka želatiin, glütserool)
Ilma GMO-ta

Kasutamine: 2 kapslit 2 x päevas veega sisse võtta.

Toime: Kitosaan aitab alandada vere lipiidide taset, kaalu ning veresuhkrut. See tugevdab maksafunktsioone, kaitseb maksa toksiinide eest, aitab paraneda gastriidist ja mao haavanditest. Kitosaan lõõgastab sisikonda ja toidab soolestikku. Kitosaan puhastab seedekulglat, on antibakteriaalne, seenevastane, parandab seedimist ning tõstab immuunsust.

Kitosaan on looduslik polüsahhariid, mida leidub krabides, krevettide kestades, seentes ja mõningates taimedes. Kitosaani kutsutakse ka „ elu kuuendaks elemendiks“. Kitosaan on kasulik kõrge vererõhu ja kolesterooli puhul, samuti aitab tugevdada immuunsüsteemi ning aitab haavandite ja osteoporoosi puhul.
• Alandab vere lipiide taset ja aitab alandada kaalu
Kitosaan seob rasvarakke ning aitab neid organismist väljutada, mitte ei lase sel teie organismi ladestuda. Kitosaan laseb kergesti kaalu langetada, samas ei vähenda söögiisu ja ei tekita kõhulahtisust- mis on oluline, et organism saaks ikkagi kõik toitained ja mineraalid toiduainetest kätte.
• Alandab veresuhkru taset
Kitosaan reguleerib happelisuse tasakaalu organismis, tõstab insuliini aktiivsust, reguleerib ja tasakaalustab endokriinsüsteemi, aitab insuliinil erituda normaalselt ning alandab veresuhkru taset.
• Toksiinide väljutaja, mis tugevdab maksafunktsiooni
Kitosaan võib kaitsta maksa teatud toksiinide eest nagu elavhõbe ja dioksiinid. On tõestatud, et kitosaan aitab ära hoida maksa rasvumist ja võib tõsta erinevate ensüümide aktiivsust, elavdab maksa funktsiooni.
• Haavandi-vastane efekt
Kitosaanil on kõige tõhusam gastraalne (mao) tsütoprotektiivne ja haavandite tervendamise elavdamise toime. Kitosaan võib suurendada lima arenemist inimese kõhus. See kiirendab mao haavandite paranemisprotsessi.

Sobilik: Kaalu alandamiseks, kõrge vere lipiidide taseme korral, kõrge veresuhkru puhul, rasvunud maksa, hepatiidi, maksa probleemide ja maohaavandite korral. Seda nii ennetamisel kui juba tervenemise toetamisel.

Vastunäidustused: Lapsed alla 12.aasta, rasedad, rinnaga toitvad emad, tundlikkus toimeaine suhtes.
Hoida lastele kättesaamatus kohas, kuivas ja pimedas. Säilib 36 kuud.

 
TOODE AINULT ETTETELLIMSEGA! Palun kirjutage meile oma soovist –  info@hiinatervisesalong.ee

Lisainfo

Collection
Gender

Tags

, ,