Juuksekoe mineraalanalüüs

155.00 

Puhasta

Juuksekoe mineraalanalüüs

SKU N/A Categories , Tag

Kirjeldus

Analüüs annab ülitäpse ülevaate mineraali- või toitainete puudusest  ning toksiliste ainete sisaldusest teie organismis.

Analüüsi tulemused selgitavad paljude terviseprobleemide sümptomeid, mis sageli on põhjustatud  toitainete puudusest, mineraalide tasakaalu puudumisest või raskemetallide ja kemikaalsete toksiinide sisaldumisest organismis.

Lisaks täpsetele analüüsitulemustele saate juhised ja toitumissoovitused, kuidas oma organismis taas saavutada tasakaal.

Analüüsi on võimalik tellida ka lemmikloomadele (ka. hobused), et selgitadavälja nende terviseprobleemide/sümptomite põhjused.

Tellides saate posti teel täpsed juhised juuksenäidise võtmiseks, kaalu vajaliku koguse juuste saatmiseks, ankeedi, ümbriku juuksenäidise jaoks, tasutud postimaksuga tagastusümbriku.

Teie juuksekarvu analüüsib USA labor Trace Elements (TEI) and Analytical Research Labs (ARL) ning tulemusi selgitab dr Michael Baharevs

NB! Analüüsida saab oma loomulikku naturaalset  juust, st värvimata osa.

 

NB! Palun arvestada, et lihtpostiga saates võib meist mittesõltuvatel asjaoludel tulemuste vastuste ooteaeg olla kuni 3 kuud.

Lisainfo

Vali transport

Kiirpostiga, Lihtpostiga