DS Laboratories Spectral.DNC-N

43.00 

DS Laboratories Spectral.DNC-N

Kirjeldus

Liitrihind: 716,66 eur

Läbimurdeline juukshooldussüsteem. Spectral.DNC-N® on esimene karvanääpsusid ergastav toode, milles kasutatakse Nanoxidil 5% ja mis tootmisnäitajate osas edestab minoxidili. Spectral.DNC-N® on teaduse viimane sõna- parim sari meestele juuksekaotuse alg- või mõõdukas staadiumis. Pärast uute juuste kasvatamist säilitab saavutatud tulemuse. Ennetav ja korrigeeriv hooldustoode. Taastab taandunud juuksepiiri. Aitab uutel kulmukarvadel kasvada. Sobib ka naistele suure ja juba silmaga märgatava juuste hõrenemise staadiumis. Korrigeeriv toode. Aitab taanduva juuksepiiri puhul ja taastab uute kulmukarvade kasvu. Sisaldab uut ioonikanali avajat NANOXIDILI. Nanoxidilil on väiksem molekulaarkaal kui minoxidilil. Spectral.DNC-N® annab tulemusi nii juuksepiiril kui ka pealael ning ravib järjest 12h.

Kasutamine: Pihusta 2x päevas 10 doosi otse hõrenevale alale. Hõõru vedelik ühtlaselt kogu alale ja pese oma käed kohe pärast kasutamist seebi ja veega. Ära loputa. Spectral.DNC-N®i peab kasutama ka siis, kui juuksed ei ole pestud.

Ettevaatust: Spectral.DNC-N® sisaldab tugevaid vasolidaatori koostiosi, mis tõstavad minoxidili imendumist. Kui te kasutate samaaegselt minoxidili sisaldavaid tooteid, siis mõned inimesed võivad tunda kõrgendatud tundlikkust minoxidili kõrvaltoimetele. Spectral.DNC-N® sobib täiendama Revita® šampooni ja Revita® palsamit, aga seda võib kasutada ka teistest toodetest eraldi. Tugevaima mõju saavutamiseks kasutage koos Spectral.F7® seerumiga.

Lisainfo

Maht

60 ml