ICONIC 6 Skin Renewal Collection

129.90 

ICONIC 6 Skin Renewal Collection

Kirjeldus

ICONIC 6 SKIN RENEWAL COLLECTION sisaldab kuut DOCTOR BABOR High-Performance toodet, mille on välja töötanud nahahoolduseksperdid. Koos viimaste teaduslike avastustega saavutavad ikoonid nähtavaid tulemusi tänu trendikatele toimeainetele retinoolile, C-vitamiinile, peptiididele ja niatsiinamiidile: nahk on kaitstud vabade radikaalide ja väliste keskkonnamõjude eest, epidermise erinevad kihid on varustatud niiskusega ning naha struktuur on õrnem ja pinguldatud, stimuleerides kollageeni sünteesi – igakülgselt täiusliku naha reljeefi saavutamiseks.Ühtlasema ja siledama jume saavutamiseks.

KASUTAMINE:

DETOX LIPO CLEANSER: Kasutada hommikuti ja õhtuti. Pumbata 1-2 korda peopessa ja kanda puhastuspalsam esmalt kergelt masseerides
ühtlase kihina kuivale näole, kaelale ja dekolteele. Seejärel niisutada sõrmeotsad ja emulgeerida ringliigutustega piimja vedeliku tekkimiseni. Seejärel loputada nahalt rohke veega ja kanda nahale tavapärane hooldustoode.
RETINOL SMOOTHING TONER: Kasutage hommikul ja/ või õhtul pärast näo puhastamist. Kandke hommikul ja/või õhtul pärast naha puhastamist vatipadjakesega hajutatult näole, kaelale ja dekoltee piirkonda nii, et nahk tundub mõnusalt kaetuna.Laske mõjuda ja kasutage seejärel harjumuspärast hooldust.
PSAMP HA/ CE/ BG: Kasutage hommikul või õhtul pärast näo puhastamist või pärast toonikut. Pärast puhastamist loksutage ampulli ja katke ampulli kael kosmeetilise salvrätiku või kaasasoleva ampulliavajaga. Hoidke ampulli kaelast või avajast kinni ja murdke alumise valge rõnga juurest äkilise liigutusega lahti. Valage kontsentraat peopesale ja jaotage näole, kaelale ja dekolteele. Kloppige õrnalt naha sisse.
COMFORT VITAMIN C SERUM: Kasutage hommikul ja/ või õhtul pärast näo puhastamist. Kandke näole, kaelale ja dekolteele ja laske lühikest aega mõjuda. Vältige silmaümbrusi. Pärast kasutamist sulgege pakend hoolikalt.
EYE CREAM DAY: Kasutage hommikul pärast näo puhastamist. Silmade ümbruses tupsutage sõrmeotstega õrnalt sisse ja kandke peale tavaline silmameik.
TRIPLE PRO-RETINOL RENEWAL CREAM: Kasutage hommikul või õhtul lõpphooldusena. Kandke näole, kaelale ja dekolteele ning masseerige õrnalt sisse.