How To

Vali tootekategooria, milliseid tooteid soovid osta – kas DS Laboratories, Moroccanoil, Bio Sculpture või Yin Tang. Toote otsinguks kasuta lehekülje päises olevat välja „Osing“. Otsida saab nii nimetuse, kui ka tootekoodi järgi. Olles leidnud õige toote, kliki „Lisa ostukorvi“.

Kui oled kõik vajalikud tooted ostukorvi lisanud, siis kliki “Maksma“ lehe päises. Kontrolli, et ostukorvis oleksid kõik tooted olemas, mida soovid. Vajadusel saad lisada või ka siis eemaldada tooteid. Kui kõik tooted on olemas, siis vajuta nupule „ Maksma“.

Järgneval lehel sisesta enda informatsioon täites nime ja aadressi väljad. Kui soovid kohaletoimetamist teisele aadressile, siis täida “Kohaletoimetamise aadressi” väljad. Kui soovid kohaletoimetamist samale aadressile, siis vali “Soovin kohaletoimetamist samale aadressile”. Kliki “Jätka”.

Järgneval lehel vali endale sobiv kohaletoimetamise teenus ja pakiautomaadi asukoht. Kliki “Jätka”.

Järgneval lehel kontrolli oma andmed, juhul kui, soovid midagi muuta, siis kliki “Mine tagasi” ja muuda andmeid vastavalt soovile. Kui andmeid ei ole vaja muuta, siis vali makse sooritamiseks enda pank ning kliki “Jätka”.

Soorita makse enda internetipangas.