Transpordi tingimused

Valides transpordiliigiks SmartPost või Omniva, on oluline edastada meile mobiiltelefoninumber, kuhu saadetakse Teile uksekood. Valides kauba kättesaamiseks Omniva või Smartposti pakiautomaadi, saate kauba automaati jõudmisel vastavasisulise e-maili või sms-i, milles on märgitud kapi asukoht ning uksekood. Minge pakiautomaadi juuurde, valige ekraani puudutades keel, seejärel menüüst „Võta pakk välja“. Sisestage ekraanile SMS-iga/e-kirjaga saadud uksekood. Võtke avanenud kapist pakk vastu. Sulgege uks ning kinnitage paki vastuvõtmine vajutades ekraanil olevat nuppu „Kinnita”. Soovi korral printige välja kviitung.

Kui kaup saabub Teie elukohajärgsesse postkontorisse on paki transporditasu 3.00 EUR (hind sisaldab ka käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele.
Saades postipaki teate lähete oma tellitud kaubale järele vastavasse postkontorisse. Saadetist hoiustatakse postkontoris 15 kalendripäeva ja saadetakse tagasi meie firmale juhul, kui Te ei ole sellele järele läinud. Ettemakstud raha ei tagastata.

Kui kauba toimetab Teile sobivale aadressile ELS kuller on paki transporditasu 5  EUR (hind sisaldab ka käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele. Kuller helistab Teile ette ja lepib kokku Teile sobiva kättetoimetamise päeva ning kellaajavahemiku. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral hoiustatakse saadetist Teie elukohajärgses postiasutuses 15 kalendripäeva. Seejärel saadetakse pakk tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagstata.

Kui kaup saabub Teie poolt valitud SmartPosti pakiautomaati on paki transporditasu 3.00 EUR (sisaldab käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele. Teile edastatakse SMS sõnum ja e-mail teavitus paki saabumisest Teie valitud asukohaga pakiautomaati. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Te ei lähe oma pakile järele, siis saadetakse see tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagastata.

Kui kaup saabub Teie poolt valitud Omniva pakiautomaati on paki transporditasu 3 EUR (sisaldab käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele. Teile edastatakse SMS sõnum ja e-mail teavitus paki saabumisest Teie valitud asukohaga pakiautomaati. Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde sisestage SMS-iga saadud uksekood, võtke avanenud kapist pakk vastu. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Te ei lähe oma pakile järele, siis saadetakse see tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagastata.

Tellimust on võimalik saata ka välismaale.
Lätti ja Leetu on võimalik tellida Omniva kaudu pakiautomaati. Sel juhul on transporditasu 10 EUR (sisaldab käibemaksu). Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Te ei lähe oma pakile järele, siis saadetakse see tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagastata.
Soome on võimalik tellida SmartPosti kaudu pakiautomaati. Sel juhul on transporditasu 15 EUR (sisaldab käibemaksu). Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Te ei lähe oma pakile järele, siis saadetakse see tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagastata.

Tellides teistesse välisriikidesse:
Sellisel juhul on võimalik maksta ainult arvega, mille saadame e-mailile ja arvele lisame transporditasu vastavalt Eesti Posti kehtivale hinnakirjale. Transpordiliigi valikutest palume valida “Pakk välismaale” ja makseviisiks “Arvega”.Om