Pediküür

Pediküür tuleb ladinakeelsetest sõnadest pedis ehk jala ja cura ehk hoolitsus. Pediküür on jalgade, eriti varbaküünte iluhooldus.

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hoolitsuse käigus leotatakse jalgu kõigepealt hooldavas soolavees. Vannisool on roosiõitega rikastatud ning annab mõnusa värske tunde. Tulemuseks on värske ja siidiselt pehme nahk.

Seejärel eemaldatakse paksendid, lõigatakse küünenahad, antakse küüntele kaunis kuju ning kantakse küüntele kliendile meelepärases toonis küünelakk. Seejärel tehakse jalgadele massaaži, mille käigus niisutatakse jalgu ka kreemiga. Vajadusel kantakse peale ka kannapalsamit. Massaaž stimuleerib vereringet, mis aitab nahal hapnikku paremini omastada. Lisaks tõstab naha- ja lihastoonust, parandab lümfiringet, vabastab lihaseid pingetest, lõdvestab, leevendab ja rahustab kogu keha.

Tulemuseks on kaunid ja kerged jalad ning varbaküüned.

Lisaks klassikalisele pediküürile teeme ka Spa-pediküüri.

Pediküüri tegemisel kasutame Bio Scupture pediküüri tooteid ning Bio Scupture SPA sarja. Hea tulemuse säilitamiseks võiks kodus olemas olla kannaraspel ning pärast raspeldamist soovitame kasutada Bio Sculpture kannapalsamit. Igapäevaselt võiks jalgu kreemitada. Kord nädalas võiks jalgu koorida ja maski teha. Kui te soovite ise varbaküüsi lõigata, siis pange tähele, et te nurki liiga maha ei lõikaks- sellega väldite sissekasvamise ohtu.