Hydradermie Lift

Kõrgtehnoloogiline pinguldav hooldus Vanuse ja väsimuse tõttu muutuvad näojooned raskemaks ja halvemini määratletavaks ja näole ilmuvad vananemise tundemärgid. Seni toimisid pinguldavad hooldused vaid nahastruktuurile, taastades epidermise võrgustiku ja pinguldades pärisnahka.

HYDRADERMIE LIFT on tänapäeval tõeline nooruse revolutsioon, mis näolihaseid stimuleerides annab neile toonuse ja avaldab näojoontele pinguldavat mõju. Nähtavate tulemustega pinguldav hooldus juba esimesest hoolduskorrast.

HYDRADERMIE LIFT on pinguldav hooldus, mis annab nahale ka toonust ja pinguldab nägu sügavate kihtideni, mõjudes lihastele. Näonaha sügavustes taastub lihaste toonus ja pingsus, taastatakse rakuline aktiivsus ja näojooned pingulduvad silmapaistvate tulemustega.

HYDRADERMIE LIFT toimib kui kerge kulturismitreening. See tõstab lihastele mõjudes näojooni, noorendades nägu. Hoolduse lõpus näib teie nägu siledam ja rohkem trimmis. Vaadake ennast peeglist ja näete erinevust. Soovitatud kolmest hooldusseansist koosneva kuurina muudab HYDRADERMIE LIFT teie näo nähtavalt nooremaks… ja seda ilma süstideta!