Beaute Neuve

BEAUTÉ NEUVE, uuendav kooriv hooldus

Väsimus, stress või aja möödumine võivad sära vähendada. Epidermis “ummistub” dehüdreeritud rakkudega, rakkude uuenemine aeglustub ja jume on säratu ja väsinud. Puuviljaensüüme sisaldava topeltkooriva hoolduse kasutamisega on õrnalt võimalik eemaldada surnud naharakud, paljastades tervete uute rakkude kiht. Hoolduse lõpus kantakse näole pigmendilaikude vastane valgendav mask, mis taastab C vitamiini abil elastseid kiude ja võimendab naha sära ja ühtlustab jumet.

Üks BEAUTÉ NEUVE hooldus või veel parem, kolmest seansist koosnev kuur, eemaldavad need ülearused rakud ja aitavad nahal taas hingata. Rakkude uuenemine kiireneb ja te avastate värske, kaunima ja säravama jume.

Näidustused: SÄRA esiletoomiseks: piisab ühest hooldusest. PIGMENDILAIKUDE VASTANE hooldus : soovitame 3 hooldust. NAHKA VALGENDAV hooldus: soovitame 3 hooldusest koosneva kuurina, seejärel 1 hooldus kuus tulemuse säilitamiseks.

Kuuridena hoolduste sooritamisel peab kahe hoolduse vaheline aeg olema nädal. See TOPELTKOORIV HOOLDUS pakub sügavat toimet kasutades parabeenide vabu aktiivseid toimeaineid.