Kauneuskoulu

Gersi Ilu- ja Tervisekool omab koolitusluba nr.6565HTM Koolitusasutus Gersi Ilu ja Tervisekool pakub järgmisi õppekavasid: 1. Maniküür tööalane koolitus 2. Pediküür tööalane koolitus 3. Küünetehnik tööalane koolitus 4. Massaaž tööalane koolitus 5. Meigikursus tööalane koolitus

Õppekavade rakendamiseks on olemas kvalifikatsiooninõuetele vastavad pedagoogid ning õppejõud. Õppetöö toimub Liivalaia 40, Tallinn õppeklassis.

KÜÜNETEHNIK Küünetehniku kursusele astumise eelduseks on maniküüri kursuse läbimine. Kursuse lõpetanu on võimeline iseseisvalt töötama küünetehniku erialal. Küünetehnik modelleerib kliendile erinevaid tehnoloogiaid kasutades kunstmaterjalist küüsi, soovikorral kaunistab neid ning hoolitseb küünte, küünenahkade ning käte korrashoiu eest. Küünetehnik soovitab kliendile sobivaid kätehooldusvahendeid ning nõustab nende kasutamisel. Õppekava nimetus: küünetehnik Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks küünetehniku tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt küünetehnikuna töötama. Õppeaja kestus: 2 päeva ( 16 h) Õpingute alustamise tingimused: kursusele astumise tingimuseks on maniküüri kursuse läbimine. Maniküürija diplomi olemasolu. Õpingute lõpetamise nõuded: eksami läbimine. Õppekava eduka läbimise korral omandatud teadmised ja oskused: Küünetehniku oskused. Kursuslane oskab klienti teenindada ning omab teadmisi ja oskusi küünetehniku erialal. Kursus lõpeb eksamiga. Kursuse läbinu saab Gersi Ilu ja Tervisekooli diplomi.

MANIKÜÜR Õppekava nimetus: maniküür Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks maniküürija tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt maniküürijana töötama. Omandada teoreetilised teadmised käte anatoomiast, küünte ehitusest, küünte haigustest, organismi mõjutavatest välimistest teguritest, hooldusest. Omandada teadmised hooldusvahenditest ning oskused nende kasutamiseks. Praktikas omandatakse oskused iseseisvaks maniküüriteenuse osutamiseks. Õpingute alustamise tingimused: Keskharidus või keskeriharidus. Õpingute lõpetamise nõuded: eksami läbimine. Õppekava eduka läbimise korral omandatud teadmised ja oskused: Maniküürija oskused. Kursuslane oskab klienti teenindada ning omab teadmisi ja oskusi maniküüri erialal. Kursuse lõpus on teooria ja praktika eksam. Kursuse läbinu saab Gersi Ilu ja Tervisekooli diplomi.

MASSAAŽ Massööri töö eesmärk on kliendi füüsilise ja vaimse suutlikkuse tõstmine, tervisehäirete ennetamine, organismi üldise vastupanuvõime tugevdamine ja hea enesetunde saavutamisele kaasaaitamine. Massöör valmistab ette töökoha, loob kontakti masseeritavaga, kogub anamneesi ja masseerib. Ta nõustab ja juhendab kliente ning vajadusel soovitab pöörduda tervishoiu spetsialisti poole. Õppekava nimetus: massaaž Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks massööri tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt massöörina töötama. Õpingute alustamise tingimused: Keskharidus või keskeriharidus. Õpingute lõpetamise nõuded: eksami läbimine. Õppekava eduka läbimise korral omandatud teadmised ja oskused: Massööri oskused. Kursuslane oskab klienti teenindada ning omab teadmisi ja oskusi massööri erialal. Kursus lõpeb eksamiga. Kursuse läbinu saab Gersi Ilu ja Tervisekooli diplomi.

MEIGIKURSUS Õppekava nimetus: meigikursus Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks meikija tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt meikijana/jumestajana töötama. Õpingute alustamise tingimused: Põhiharidus Õpingute lõpetamise nõuded: eksami läbimine. Õppekava eduka läbimise korral omandatud teadmised ja oskused: Meikija/jumestaja oskused. Kursuslane oskab klienti teenindada ning omab teadmisi ja oskusi meigi, jumestamise erialal. Kursus lõpeb eksamiga. Kursuse läbinu saab Gersi Ilu ja Tervisekooli diplomi.

PEDIKÜÜR Õppekava nimetus: Pediküür Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks pediküürija tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt pediküürijana töötama. Õpingute alustamise tingimused: Keskharidus või keskeriharidus Õpingute lõpetamise nõuded: eksami läbimine. Õppekava eduka läbimise korral omandatud teadmised ja oskused: Pediküürija oskused. Kursuslane oskab klienti teenindada ning omab teadmisi ja oskusi pediküürija erialal. Kursuse sisu: Sissejuhatus erialasse Töökeskkonna ohutuse alused: töökeskkonna olemus, hügieen, töötervishoid Jalgade hooldus: teooria ja praktika Kursus lõpeb eksamiga. Kursuse läbinu saab Gersi Ilu ja Tervisekooli diplomi.