Tühi

Kokku: 0,00 €
Tselluliidikreem

Oligo.DX tselluliidikreem

150ml
29,00 €

Liitrihind: 193.33 eur

NÄHTAVAD TULEMUSED 14 PÄEVAGA

Oligo.DX® tselluliidikreem on võimas ravi tselluliidi vastu. Kliinilised uuringud tõestavad, et tselluliidikreemi ravi annab tulemusi juba 14 päevaga. Oligo.DX® tselluliidikreem on unikaalne geel, mis rakendab nanosoom-tehnoloogiat ja annab koos dieedi ja trenniga hämmastavaid tulemusi. 89% naistest väitis, et juba pärast mõnda Oligo.DX® tselluliidikreemi kasutusnädalat olid neil siledamad reied, puusad ja tuharad.

Tähelepanu: kasutades Oligo.DX® tselluliidikreemi võib teie uriin olla tumedam, sest keha väljutab toksiine ja rasvu, mis olid naha all kinni. Oligo.DX® tselluliidikreemi kasutamise ajal võiks niisutavaid seepe ja kreeme mitte kasutada, sest need takistavad tselluliidikreemi imendumist.

Oligo.DX® tselluliidikreem aitab lõhestada rasvu, parandab mikrosirkulatsiooni, elimineerib ülemäärase vedeliku. Tselluliidikreem elavdab vereringet, leevendab jalavalu ning väsimust ja vähendab verevalumeid. Oligo.DX® tselluliidikreem puhastab ja silub nahka andes nahale tervema välimuse.

Tselluliidikreemi kasutamine: Oligo.DX® tselluliidikreem mõjub 12h järjest ja seda tuleb kasutada vaid 1x päevas. Tselluliidikreem imendub hästi ka ilma masseerimiseta.
Oligo.DX® tselluliidikreem on nii efektiivne, et seda peab tulemuste säilitamiseks kasutama vaid 2-3x aastas 30 päeva järjest.
Tselluliidikreem on hüpoallergiline, mis tähendab, et enamus inimestel see allergiat ei põhjusta.

Rasedad ja rinnaga toitvad naised ei tohiks Oligo.DX® tselluliidikreemi kasutada.