Tühi

Kokku: 0,00 €
juuksemask

Moroccanoil taastav juuksemask

250ml
40,00 €

 

Liitrihind: 160.00 eur

Taastav juuksemask on hädavajalik juustele, mis on nõrgad, kahjustatud või värvitud. Juuksemaski elustav toime parandab 5-7 minutiga juuksed, mis vajavad ravi.

Taastav juuksemask on kõrgetoimeline toode, mis on rikastatud argaaniaõliga ja proteiiniga, et tugevdada ja taastada juust, mis on keemilise töötlemisega või kuumusega kahjustatud. Taastav juuksemask aitab proteiinil nõrgenenud juuksejuurde tagasi imenduda nii, et juuksed muutuvad tugevamaks ja ilusamaks kui enne.

Kasutusjuhend: Kandke paras kogus juuksemaski rätikukuivadesse juustesse ja kammige läbi, et toode jaguneks ühtlaselt. Lubage juuksemaskil 5-7 minutit imenduda. Nagu kõikide Moroccanoil juuksemaskide puhul- ei vaja ka see juuksemask soojust. Loputage korralikult. Taastav juuksemask on tugevalt juukse sisemist struktuuri parandav mask ja selle maski peab pärast kinnitama palsamiga. Kasutage juuksemaski alguses üks kord nädalas. Hiljem kasutage juuksemaski harvem, kuni juukse tervis on taastunud.

Tihedate ja karmide juuste puhul kombineerige umbes 1 tl Moroccanoil Treatment´i taastava juuksemaskiga, et saada lisaläiget ja elastsust.