Tühi

Kokku: 0,00 €

Ilu- ja Tervisekool

 

Koolituste tingimused

Gersi Ilu- ja Tervisekool omab koolitusluba nr.6565HTM Koolitusasutus Gersi Ilu ja Tervisekool pakub järgmisi õppekavasid: 1. Maniküür tööalane koolitus 2. Pediküür tööalane koolitus 3. Küünetehnik tööalane koolitus 4. Massaaž tööalane koolitus 5. Meigikursus tööalane koolitus

NB! OÜ GERSI on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner! https://www.tootukassa.ee/koolitused/koolitaja/10427254

Õppekavade rakendamiseks on olemas kvalifikatsiooninõuetele vastavad pedagoogid ning õppejõud. Õppetöö toimub Liivalaia 40, Tallinn õppeklassis.

MANIKÜÜR Õppekava nimetus: maniküür Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks maniküürija tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt maniküürijana töötama. Omandada teoreetilised teadmised käte anatoomiast, küünte ehitusest, küünte haigustest, organismi mõjutavatest välimistest teguritest, hooldusest. Omandada teadmised hooldusvahenditest ning oskused nende kasutamiseks. Praktikas omandatakse oskused iseseisvaks maniküüriteenuse osutamiseks. 

Loe lähemalt

 

KÜÜNETEHNIK Küünetehniku kursusele astumise eelduseks on maniküüri kursuse läbimine. Kursuse lõpetanu on võimeline iseseisvalt töötama küünetehniku erialal. Küünetehnik modelleerib kliendile erinevaid tehnoloogiaid kasutades kunstmaterjalist küüsi, soovikorral kaunistab neid ning hoolitseb küünte, küünenahkade ning käte korrashoiu eest. Küünetehnik soovitab kliendile sobivaid kätehooldusvahendeid ning nõustab nende kasutamisel.

 

Loe lähemalt

 

MEIGIKURSUS Õppekava nimetus: meigikursus Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks meikija tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt meikijana/jumestajana töötama.

 

Loe lähemalt

 

PEDIKÜÜR Õppekava nimetus: Pediküür Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks pediküürija tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt pediküürijana töötama. 

 

Loe lähemalt

 

MASSAAŽ Massööri töö eesmärk on kliendi füüsilise ja vaimse suutlikkuse tõstmine, tervisehäirete ennetamine, organismi üldise vastupanuvõime tugevdamine ja hea enesetunde saavutamisele kaasaaitamine. Massöör valmistab ette töökoha, loob kontakti masseeritavaga, kogub anamneesi ja masseerib. Ta nõustab ja juhendab kliente ning vajadusel soovitab pöörduda tervishoiu spetsialisti poole. Õppekava nimetus: massaaž Õppekeel: Eesti keel, vene keel, inglise keel Õppe eesmärgid: valmistada kursuslane ette iseseisvaks massööri tööks. Pärast kursuse läbimist on kursuslane võimeline iseseisvalt massöörina töötama. Õpingute alustamise tingimused: Keskharidus või keskeriharidus. Õpingute lõpetamise nõuded: eksami läbimine. Õppekava eduka läbimise korral omandatud teadmised ja oskused: Massööri oskused. Kursuslane oskab klienti teenindada ning omab teadmisi ja oskusi massööri erialal. Kursus lõpeb eksamiga. Kursuse läbinu saab Gersi Ilu ja Tervisekooli diplomi.

Massaaži koolitustega saab täpsemalt tutvuda siin http://www.hiinatervisesalong.ee/index.php/et/teenused/loengud 

 

MEIE KOOLITAJAD: 

URVE ÜLPER CV         REET VALDEK CV       KAI KÜTTIS CV