Tühi

Kokku: 0,00 €
ripsmeseerum

DS Laboratories Revita.EPS ripsmeseerum

2,4ml
45,00 €

 

Liitrihind: 18 750 eur

Revita.EPS® ripsmeseerum on väga tõhus ripsmekarva kasvu stimuleerija.

Kliinilised katsed on tõestanud, et juba pärast 4 Revita.EPS® ripsmeseerumi kasutusnädalat on Teie ripsmed kasvanud 25% pikemaks. Ripsmeseerum muudab ripsmed ka tihedamaks ja ripsmekarvad lopsakamaks. Revita.EPS® ripsmeseerum sisaldab peptiide, mis stimuleerivad keratiini tootmist ja aitavad seega suurendada naturaalse ripsmekarva kasvu.

Ripsmeseerumi kasutamine: Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage Revita.EPS® ripsmeseerumit 2 x päevas- hommikul ja õhtul. Kõigepealt eemaldage make up. Seejärel vajutage pliiatsil nupule, et ripsmeseerum välja tuleks. Tõmmake aplikaatoriga ettevaatlikult üle ülemise silmalau (mööda ripsmejoont) nagu joonistaks pliiatsiga kriipsu. Liikuge suunaga silma sisenurgast silma välisnurka. Korrake sama alumisel silmalaul ripsmepiiril. Kui ripsmeseerum satub silma, siis tavaliselt ei põhjusta see ebamugavust ja silma ei pea loputama.

Pärast soovitud tulemuse saavutamist võite jätkata ripsmeseerumi kasutamist 1 x päevas, et säilitada saavutatud tulemus. Ettevaatust: Hügieenipõhjustel ja vältimaks põletikke ärge jagage oma Revita.EPS® ripsmeseerumit teistega. Ripsmeseerum on vastunäidustatud neile, kel on ülitundlikkus peptiidide või toote mõne muu koostisosa suhtes. Silmasisese põletiku korral tuleks ripsmeseerumit kasutada ettevaatlikult.

REVITA.EPS® RIPSMESEERUM ON OHUTU JA EFEKTIIVNE ALTERNATIIV RIPSMEKARVA KASVU KIIRENDAMISEKS.

TOODE AINULT ETTETELLIMSEGA! Palun kirjutage meile oma soovist -  gersi@online.ee